Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W Olsztynie obradowała rada wojewódzka Prawa i Sprawiedliwości

Jerzy Szmit – szef Prawa i Sprawiedliwości w okręgu olsztyńskim. Fot. P.Getka

Omówienie sytuacji politycznej i społecznej w regionie, konwencji Prawa i Sprawiedliwości oraz przygotowania do kampanii wyborczej do Europarlamentu – to główne tematy rady wojewódzkiej PiS, która obyła się w Olsztynie.

Rozmawialiśmy o kampanii i o tym, w jaki sposób możemy pomóc nie tylko panu Karskiemu, ale wszystkim kandydatom w wyborach do Europarlamentu – powiedział prezes warmińsko-mazurskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Szmit.

00:00 / 00:00

W radzie województwa uczestniczył europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Karol Karski, który przedstawił główne punkty obecnej kampanii wyborczej rządzącej partii. Dodał, że ma zapewnienie dotyczące zakończenia prac na obwodnicy Olsztyna.

00:00 / 00:00

Jestem po rozmowie z ministrem infrastruktury – Andrzejem Adamczykiem. Pytałem czy nie będzie żadnych opóźnień w oddaniu do użytku obwodnicy. Wszystko jest na dobrej drodze, w marcu cała obwodnica Olsztyna będzie oddana.

Na konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie prezes Jarosław Kaczyński zapowiedział, że od 1 lipca ma wejść program „500+” na każde dziecko oraz dodatkowa „trzynasta” emerytura w wysokości 1100 złotych.

Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PiS, Prawo i Sprawiedliwość, Jerzy Szmit
Karol Karski: wiarygodność jest dla nas czymś charakterystycznym

Europoseł PiS Karol Karski, który jest też jedynką z Warmii, Mazur i Podlasia na nowej liście partii rządzącej do Europarlamentu powiedział, że podczas dzisiejszej konwencji Prawa...

Zamknij
RadioOlsztynTV