DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

W Gdyni bez niespodzianki. Stomil przegrał z Arką 0:2

Walcząca o awans do ekstraklasy Arka Gdynia okazała się zbyt wymagającym przeciwnikiem dla Stomilu Olsztyn. W meczu 26. kolejki Duma Warmii przegrała 0:2.

Bramki dla gospodarzy strzelili: Mateusz Żebrowski w 29 minucie po strzale głową z dośrodkowania z rzutu wolnego oraz Maciej Rosołek w doliczonym czasie gry, w 91 minucie. Olsztynianie przegrywając 0:1 mogli wyrównać, ale w 51 minucie Wojciech Łuczak nie wykorzystał rzutu karnego, trafiając w słupek.

00:00 / 00:00

Natomiast w 85 minucie znakomitą interwencją po strzale Grzegorza Kuświka popisał się bramkarz gospodarzy Daniel Kajzer.

Posłuchaj komentarza szkoleniowca Stomilu Sylwestra Wyłupskiego

Spotkanie komentuje trener Arki Dariusz Marzec.

Kolejny mecz piłkarze Stomilu rozegrają 28 kwietnia na własnym boisku z Koroną Kielce.

Arka Gdynia – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
1:0 – M. Żebrowski (29′), 2:0 – M. Rosołek (91′)

Redakcja: Ł.Sadlak/Ł.Węglewski/BSC za M. Świniarski

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pożar domu rodzinnego w Olsztynie

Strażacy dogaszają pożar budynku jednorodzinnego przy ulicy Sielskiej w Olsztynie. Ogień pojawił się przed południem na dachu budynku przy przewodzie kominowym użytkowego poddasza. Na miejscu pracują...