Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Targi budowlane i kiermasz Zielona Arena w ostródzkiej Expo Mazury. Każdy miłośnik ogrodnictwa znalazł coś dla siebie

IX Wiosenne Targi Wiosenne w Olsztynie. Fot. Krzysztof Pakulnicki

Czy wiesz, że wiosna jest najbardziej kolorową porą roku? Można było się o tym przekonać podczas jedenastej odsłony kiermaszu Zielona Arena w Expo Mazury w Ostródzie.

Bratki, lilie, trawy ozdobne, begonie, dalie… Miłośnicy kwiatów, właściciele ogrodów, amatorzy aranżowania balkonów i tarasów oraz wszyscy, którzy chcieli się dowiedzieć, jakie rośliny wybrać o tej porze roku, znaleźli coś dla siebie.

Podczas imprezy prezentowana była strefa regionalnej żywności, przypraw i innych produktów regionalnych związanych z najbardziej radosną porą roku. Na odwiedzających czekała bogata oferta produktów, akcesoriów, narzędzi i maszyn ogrodniczych, małej architektury, krzewów i drzew owocowych, roślin, sadzonek, cebul kwiatowych, ale i rękodzieło związane z wiosenną porą roku.

Anna Ptak z Elbląga prowadzi niecodzienne warsztaty tworzenia … lasu w szkle:

00:00 / 00:00

W tym czasie w Expo Mazury odbywała się również IV edycja targów Twój Dom Twój Ogród. Osoby, które planują budowę domu i szukają ciekawego projektu na pewno znalazły coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali również bogaty program wydarzeń towarzyszących tj.: pokazy, warsztaty i konkursy.

Relacji z wydarzenia można było słuchać na antenie Radia Olsztyn w audycji Bliższe spotkania od godz. 9 do 14.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w targi, wiosna, kwiaty, rośliny, Expo Mazury, Zielona Arena
Płetwonurkowie z całej Polski witali wiosnę. W Olsztynie odbył się Skorpenowy Spływ Łyną

Około 300 płetwonurków z całej Polski wzięło udział w powitaniu wiosny, czyli 16. Skorpenowym Spływie Łyną. Impreza rozpoczęła się w południe na moście przy ulicy Tuwima w Olsztynie....

Zamknij
RadioOlsztynTV