Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W Ełku rozpoczęły się Dni Rodziny. W ciągu 30 dni zaplanowano ponad 130 wydarzeń. Poznaj program

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Węglewski

Igrzyska rodzinne, warsztaty, imprezy sportowe – w Ełku rozpoczęły się Dni Rodziny. Placówki kultury, przedszkola, szkoły, wszystkie jednostki samorządowe i organizacje kościelne przygotowały ponad 130 różnych wydarzeń. Ełckie Dni rodziny potrwają do 15 czerwca.

Właściwie nie ma dnia, by nie było jakiejś imprezy. Do ciekawszych będzie należała niewątpliwie papieska gra miejska oraz Ogólnopolski Dzień Dziecka, na który przyjeżdżają tysiące dzieci z całej Polski. Dla matek z okazji ich święta zagrają ełccy muzycy. Będą również pikniki rodzinne, rajdy rowerowe i przejażdżki zabytkową kolejką wąskotorową. Na uwagę zasługuje także konferencja na temat alkoholizmu kobiet.

W tym roku Dni Rodziny odbywają się pod hasłem „Małżeństwo – dobre relacje – silna rodzina”. Zaplanowano łącznie ponad 130 wydarzeń organizowanych przez miejskie jednostki, szkoły, przedszkola, ełckie parafie, organizacje pozarządowe i stowarzyszenia. Szczegółowy program obchodów można znaleźć na stronie internetowej ełckiego ratusza. Tutaj.
Autor: M. Zbrożek
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w dzieci, zabawa, edukacja, rodzice, małżeństwo, Dni Rodziny
Przyjechali do Dobrego Miasta, bo kochają śpiewać polskie piosenki. Najlepsi wystąpią na festiwalu w Opolu

Już po raz szósty uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Warmii mierzą się z polskim repertuarem. W Dobrym Mieście odbywa się konkurs wokalny "Kocham śpiewać polskie...

Zamknij
RadioOlsztynTV