Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -4 °C pogoda dziś
JUTRO: -6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Aktualizacja: Uwaga kierowcy! Ślisko na drogach

Ślisko na drogach województwa warmińsko-mazurskiego – ostrzegały rano służby. Ten scenariusz może powtórzyć się w najbliższych godzinach. Rano na główne trasy regionu wyjechał sprzęt gołoledziowy.

– Na drogach krajowych pracowało 31 jednostek,  to solarki i piaskarki – mówiła Monika Braham z olsztyńskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

00:00 / 00:00

Sprzęt pracował m.in na drodze krajowej nr 16, na trasie szybkiego ruchu S7 z Warszawy do Gdańska oraz na drogach krajowych nr 53, 59 i 63.

Według zapowiedzi synoptyków, najbliższa noc będzie pochmurna z rozpogodzeniami. Miejscami widoczność kierowcom utrudnią silne zamglenia lub krótkotrwała mgła ograniczająca widzialność do około 300 m.

Nad ranem na zachodzie możliwe słabe opady mżawki. Temperatura minimalna od -1°C na krańcach północno-wschodnich do 1°C na zachodzie. Na drogach może być ślisko.

Uważajcie na siebie i słuchajcie naszego Nawigatora Drogowego Radia Olsztyn. Od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.30, 7.30, 8.30. 14.30, 15.30 i 16.30 w wersji rozszerzonej.

Jesteśmy dla Was!

Aktualizacja:

19.35 – Droga krajowa nr 65 – Szczytno – Rozogi. W miejscowości Olszyny, osobowe auto uderzyło w drzewo. Ranna została jedna osoba. W miejscu zdarzenia wprowadzono wahadłową regulację ruchem. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 21.35

21.20 – Zakończyły się utrudnienia na DK 65. Osobowe auto uczestniczące w zdarzeniu zostało usunięte. Droga jest całkowicie przejezdna.

Autor: P. Karpiszen/L.Tekielski
Redakcja: A. Niebojewska/L.Tekielski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w drogi, drogowcy
Czy Elbląg jest gotowy do akcji „Zima”?

Akcja "Zima" zaczyna się znacznie szybciej niż najzimniejsza pora roku, bo jeszcze przed pierwszym śniegiem i przymrozkami. Jak zapewniają służby - Elbląg jest już gotowy do...

Zamknij
RadioOlsztynTV