Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Urodzinowy Tydzień z Kulturą. Dziś z naszymi słuchaczami spotkaliśmy się w teatrze

Trwa Urodzinowy Tydzień Radia Olsztyn. Wśród niespodzianek, które przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy z okazji jubileuszu znalazły się , jak co roku, filmy i spektakle teatralne.

Bilety na wszystkie wydarzenia Urodzinowego Tygodnia z Kulturą można było wygrać w naszych antenowych i internetowych konkursach. Dziś z ich zwycięzcami spotkaliśmy się w olsztyńskim Teatrze im. Stefana Jaracza na sztuce „Baśń o pięknej Parysadzie i królu Bulbulezarze”.

Przed nami jeszcze trzy popołudnia wypełnione kulturalnymi wydarzeniami. Już w środę o godz. 18.00 będziemy w kinie Helios w Olsztynie. Naszych słuchaczy zaprosiliśmy na film „Żeby nie było śladów”. Tę nagradzaną produkcję obejrzą 30 września w kinie Światowid także elbląscy słuchacze.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, których wraz z rodzicami powitamy 1 października w Olsztyńskim Teatrze Lalek i zaprosimy na spektakl „Tygrys Pietrek”.

Autor: I. Szpakowska
Zdjęcia: Ł. Sadlak
Redakcja: A. Niebojewska

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kino, teatr, spektakl, Urodzinowy Tydzień Radia Olsztyn
Europejskie teatry na festiwalu w Olsztynie

W Olsztynie rozpoczyna się pierwsza edycja międzynarodowego festiwalu Via Carpatia. Nazwa nawiązuje do międzynarodowej drogi wiodącej od Kłajpedy po Saloniki. W ten sposób twórcy odwołują się...

Zamknij
RadioOlsztynTV