Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ukradł walentynkowe kubki. Zgubiły go… czipsy

Policja złapała złodzieja dzięki czipsom

Walentynkowy złodziej zatrzymany w przeddzień Walentynek w Kętrzynie. 21-latek wpadł przez… chipsy.

W Kętrzynie policjanci zatrzymali złodzieja, który z jednej z kętrzyńskich księgarni skradziono walentynkowe zestawy kubków. Złodziej zabrał je, wybijając wcześniej szybę na wystawie i uciekł. Udało się go namierzyć dzięki… chipsom. Policjanci zauważyli rozrzucone w pobliżu miejsca kradzieży chrupki i postanowili sprawdzić okoliczne sklepy.

– Przeglądając monitoring w jednym ze sklepów nocnych zauważyli znanego im 21-latka. Krótko przed kradzieżą w księgarni kupił właśnie takie chipsy, jakie znaleziono w pobliżu miejsca kradzieży – relacjonuje starszy sierżant Izabela Niedźwiedzka-Pardela z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Posłuchaj relacji Andrzeja Piedziewicza

00:00 / 00:00

W przeddzień Walentynek złodzieja zatrzymano. Przyznał się, ale nie potrafił powiedzieć, ani po co ukradł kubki, ani co z nimi zrobił. Tłumaczył jedynie, że tej nocy pił alkohol. Za kradzież z włamaniem grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 

(apie/bsc)

Więcej w złodziej, walentynki
Regulamin konkursu „Powiedz, że kochasz”

Potrafisz wyrazić swoją miłość nie używając słów kocham cię? W Walentynki zapraszamy na konkurs w którym Wy będziecie wyznawać swoje uczucia najbliższym, a my będzie obsypywać Was...

Zamknij
RadioOlsztynTV