DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 32 °C pogoda jutro

Udany weekend trzecioligowców

W piłkarskiej III lidze zespoły z Warmińsko-Mazurskiego zapunktowały. Remisem zakończyły się spotkania zarówno GKS-u Wikielec, jak i Concordii Elbląg.

GKS Wikielec wywiózł cenny punkt z wyjazdowego meczu z Pilicą Białobrzegi, remisując 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie w 72. minucie po trafieniu Oskara Wojtysiaka. Wyrównał 10 minut później Raivis Ķiršs. Strata punktów boli, ale trener Damian Jarzembowski szuka również plusów. Jego drużyna musiała gonić wynik spotkania i udało się to zrobić.

Dobry występ zaliczyła elbląska Concordia, która zremisowała u siebie z GKS-em Bełchatów 1:1. Goście prowadzili od 68. minuty po strzale Przemysława Zdybowicza, a wyrównał w ostatnich sekundach meczu Mikołaj Staniak. Bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych był elbląski trener Mateusz Sobieraj.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w piłka nożna, Concordia Elbląg, GKS Wikielec
Kryzys trwa. Stomil gorszy od Stali

Stomil Olsztyn przegrał przed własną publicznością ze Stalą Stalowa Wola 0:1. Porażka sprawiła, że podopieczni Bartosza Tarachulskiego zagoszczą w strefie spadkowej na dłużej. Pojedynek ze Stalą...