Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Uczniowie i nauczyciele z SP 4 w Mrągowie uroczyście pożegnali rok szkolny

Fot. D. Grzymska

Z ulgą pożegnali rok szkolny uczniowie i nauczyciele ze szkoły podstawowej nr 4 w Mrągowie.

To był szczególny rok dla całej społeczności szkolnej. – Praca zdalna, izolacja, znikome kontakty z rówieśnikami dały się we znaki zarówno uczniom jak i nauczycielom – potwierdza dyrektor SP 4 w Mrągowie Wojciech Kordaczuk.

To piękny czas, piękny dzień, kiedy wszyscy możemy udać się na zasłużony wypoczynek. I uczniowie, po ciężkiej pracy, nauczyciele, a także kadra obsługi administracji. Myślę, że ten czas wakacji, czas urlopów pozwoli nam na nowo naładować baterie, przygotować się do roku szkolnego. Wierzę, że uda się wszystkim uczniom zapomnieć o komputerach, zapomnieć o nauczaniu zdalnym na te dwa miesiące i zwyczajnie odpocząć.

00:00 / 00:00

Ale jest jeden plus pandemii – to z pewnością przesyt komputerem, czyli narzędziem, które jeszcze do niedawna zajmowało pierwsze miejscu w życiu młodego człowieka. To także przesyt dla nauczycieli, którzy musieli niemal z dnia na dzień stać się wirtualnym pedagogiem z wiedzą informatyczną – dlatego, jak mówi Bożena Domicz, nauczycielka z SP 4 w Mrągowie – czas na zasłużony odpoczynek.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

W uroczystym zakończeniu roku szkolnego w szkole podstawowej nr 4 w Mrągowie uczestniczyli m.in.: Krzysztof Marek Nowacki, warmińsko-mazurski kurator oświaty i arcybiskup senior Edmund Piszcz.

Fot. D. Grzymska

Fot. D. Grzymska

Fot. D. Grzymska

Fot. D. Grzymska

Fot. D. Grzymska

Autor: D.Grzymska
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w szkoła, uczeń, nauczyciel, Mrągowo, Marek Nowacki, arcybiskup senior Edmund Piszcz
Odznaczenia i medale dla pedagogów z Warmii i Mazur. „To wyraz najwyższego uznania ich pracy i osiągnięć”

Prawie 150 nauczycieli z Warmii i Mazur uhonorowano odznaczeniami państwowymi. Zwykle taka uroczystość odbywa się w Dniu Komisji Edukacji Narodowej, który przypada w październiku. W tym...

Zamknij
RadioOlsztynTV