DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Tylko jeden punkt w III lidze

Zaledwie jeden punkt wywalczyły w sumie trzy drużyny z Warmii i Mazur w 16. kolejce III ligi. Jego zdobywcą był Znicz Biała Piska, który zremisował u siebie z KS Kutno 1:1.

Wynik otworzyli goście po bramce w 32. minucie Macieja Kraśniewskiego z rzutu karnego. Wyrównał Adrian Duchnowski w 68. minucie meczu. Od 88. minuty gospodarze grali w dziesiątkę po drugiej żółtej (a w konsekwencji czerwonej kartce) dla Huberta Molskiego.

00:00 / 00:00

Blisko sensacji było w Wikielcu, gdzie GKS dwukrotnie prowadził z Unią Skierniewice: najpierw 1:0 po bramce już w 2. minucie Michała Jankowskiego, a potem 2:1 po golu Huberta Otręby w 78. minucie spotkania. Goście jednak odpowiedzieli dwoma trafieniami w 86. i 90. minucie i wygrali 3:2. Mamry Giżycko z kolei przegrały ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:1.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Niebojewska