DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Turniej strzelectwa sportowego w powiecie braniewskim

Zawody strzeleckie w Braniewie. Fot. straż graniczna

Na strzelnicy wojskowej w miejscowości Glinka koło Braniewa odbył się Powiatowy Turniej Strzelectwa Sportowego o Puchar Starosty Powiatu Braniewskiego.

Organizatorem turnieju było  Starostwo Powiatowe w Braniewie, Zarząd Powiatowy LOK Pieniężno. Partnerem zawodów była Placówka Straży Granicznej w Grzechotkach.

Do walki stanęło 20 drużyn. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach mundurowej i cywili. Po podliczeniu punktów wyłoniono zwycięzców. Wśród służb mundurowych najlepsza była drużyna z zakładu karnego w Braniewie. Drugie miejsce wywalczył zespół straży granicznej w Grzechotkach,  a na trzecim, po zaciętej walce, stanęła ekipa z straży granicznej w Braniewie.

(BSChromy)

Więcej w Braniewo, straż graniczna, strzelanie
W niedzielę Unia Europejska zlikwidowała wizy wjazdowe dla Ukraińców. Jakie skutki wywoła to na polskim rynku?

Ponad 2800 obywateli Ukrainy przekroczyło bez wiz granicę Polski w niedzielę. O północy z soboty na niedzielę (10-11 czerwca) zniesiono obowiązek posiadania wiz przez obywateli Ukrainy...