DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro

Trzecioligowcy bez porażki. Jakie wyniki padły w czwartej lidze?

To był udany weekend dla warmińsko-mazurskich trzecioligowców. Oba zespoły nie zanotowały porażki.

Sokół Ostróda pokonał rezerwy Jagiellonii Białystok 3:2 (Dawid Kasprzyk 28, 76, Łukasz Święty 38 – Mikołaj Wasilewski 26, 71).

Z kolei niespodziankę sprawiła elbląska Concordia, która na wyjeździe zremisowała 3:3 z Mławianką Mława (Maciej Rogalski 38 (k), Odilon 60, Jakub Tworek 86 – Yudai Miyamoto 19, Mariusz Pelc 45, Hubert Szramka 70). O postawie zespołu mówił II trener Słoników – Janusz Buczkowski.

00:00 / 00:00

W forBET 4 lidze Jeziorak Iława przegrał z Polonią Lidzbark Warmiński 1:3.

– Gol dla gospodarzy mógł nam podciąć skrzydła, ale nie podciął – ocenił iławianin trenujący Polonię – Wojciech Figurski.

Zupełnie innego zdania był trener Jezioraka Daniel Madej.

90minut.pl

Autor: M. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

Więcej w piłka nożna, Concordia Elbląg, III liga, IV liga, Sokół Ostróda
Zwycięstwo w doliczonym czasie gry. Stomil wygrał z Hutnikiem

Po bardzo słabym meczu, szczególnie w pierwszej połowie, Stomil Olsztyn wygrał z ostatnim w tabeli Hutnikiem Kraków 4:3, mimo, że w 90. minucie przegrywał 2:3. Zwycięską...