Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trwają powroty z długiego weekendu. Utrudnienia na drogach regionu

Fot. M. Lewiński

Trwają powroty turystów z Warmii i Mazur. Miejscami, z uwagi na wypadki i kolizje, przejazd potrwa jednak nieco dłużej. Zakończyły się utrudnienia na trasie szybkiego ruchu S7 z Gdańska do Warszawy.

Nie ma już utrudnień na trasie krajowej numer 65 między Ełkiem a Gołdapią. Na obwodnicy Olecka zderzyły się dwa samochody osobowe i uszkodzona została bariera energochłonna na długości około 20 metrów. Ranna została jedna osoba. Najpierw krajowa 65 była nieprzejezdna, potem zablokowana była jezdnia w kierunku Gołdapi i kierowcy musieli korzystać z objazdu przez Olecko. Utrudnienia trwały prawie 4 godziny.

Zakończył się zator na trasie szybkiego ruchu S7 z Gdańska do Warszawy. Na odcinku Olsztynek-Mława między węzłem Powierz a węzłem Napierki utworzyła się około 6-kilometrowa kolejka pojazdów w kierunku Warszawy. Powodem było bardzo duże natężenie ruchu. Utrudnienia zakończyły się około 22:30.

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadki, ranni, samochód, motocyklista, droga krajowa
Rośnie liczba właścicieli aut, którzy nie wykupili obowiązkowego ubezpieczenia OC

Wzrosła liczba właścicieli pojazdów mechanicznych bez obowiązkowego ubezpieczenia OC. Z danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego wynika, że w 2020 roku wystawiono blisko 200 tysięcy wezwań do zapłat....

Zamknij
RadioOlsztynTV