Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Trwa remont obwodnicy Ełku. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość

Fot. M. Zbrożek

Modernizacja obwodnicy Ełku trwa już od kilku miesięcy i powoduje spore utrudnienia w ruchu. Dotyczy to zwłaszcza ronda na ul. Grajewskiej, Przemysłowej i Kilińskiego.

Niestety, kierowcy muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość, ponieważ stopień zaawansowania prac wynosi 50%. Jutro (29.07) na jednym pasie rondzie ułożona zostanie nowa nawierzchnia i ruch zostanie przekierowany na ten pas – mówi Karol Głębocki z Generalnej dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Olsztynie.

00:00 / 00:00

1 sierpnia rozpoczną się prace rozbiórkowe na pozostałej części ronda. Remont ma się zakończyć na początku września. Roboty trwają również na drugim rondzie obwodnicy przy ul. Suwalskiej. Tam układane są nowe krawężniki, które mają być gotowe jeszcze w sierpniu.

Do końca sierpnia na tym rondzie zostanie położona nowa nawierzchnia. Remont ul. Przemysłowej zakończy się w sierpniu i drogowcy przeniosą się na ul. Grajewską.

Cała inwestycja ma być gotowa na przełomie września i października.

Fot. M. Zbrożek

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w obwodnica, Ełk
Zapasy krwi szybko topnieją

ARh- i 0Rh- to dwie grupy krwi, których najbardziej potrzebuje Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Ełku. Oczywiście przyda się każda krew, ponieważ latem zapasy szybko...

Zamknij
RadioOlsztynTV