Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trudne warunki na drogach regionu. W wypadkach poszkodowanych zostało kilka osób

Fot. KP PSP Ostróda

W woj. warmińsko-mazurskim w nocy doszło do dwóch wypadków drogowych. W Morągu zderzyły się dwa auta, na drodze Mrągowo-Giżycko auto wypadło z drogi. W regionie panują trudne warunki drogowe: pada deszcz, miejscami drogi są śliskie.

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie poinformował, że w nocy na ul. 3 Maja w Morągu zderzyły się bmw i ford. Siła zderzenia obu aut była tak duża, że wszystkie osoby uczestniczące w wypadku (dwie z bmw i kierowcę forda) z rozbitych aut musieli uwalniać strażacy. Poszkodowani trafili do szpitala.

Także w nocy w Zalcu między Mrągowem a Giżyckiem auto wypadło z drogi i wjechało do rowu. W tym przypadku także kierowca samochodu został zakleszczony i musieli wydobywać go strażacy.

Od wtorkowego wieczora w woj.  warmińsko-mazurskim pada deszcz i momentami wieje silny wiatr. Drogi miejscami, zwłaszcza tam, gdzie zalegają liście, są śliskie.

Fot. KP PSP Ostróda

Fot. KP PSP Ostróda

Autor: J. Kiewisz-Wojciechowska (PAP)
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w drogi, wypadki, strażacy, kierowcy, morąg
Kolejne zmiany na al. Piłsudskiego. Kierowców czekają nowe utrudnienia

Kierowców poruszających się po Olsztynie czekają kolejne zmiany dotyczące organizacji ruchu. Dotyczą al. Piłsudskiego i wprowadzone zostaną w czwartek (4 listopada). Nowa organizacja ruchu dotyczyć będzie...

Zamknij
RadioOlsztynTV