Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trener Twojego psa

Buziak

Gośćmi audycji Cztery Łapy byli Michał Dąbrowski – znany behawiorysta, autor książki „Trener Twojego psa”, instruktor szkolenia psów i trener psiego fitnessu oraz Magda Biadoń – behawiorystka i instruktorka szkolenia psów.

Goście zaproszeni do studia opowiedzieli o tym, na czym polega ich zawód, jak poradzić sobie z podstawowymi problemami u czworonoga i dlaczego warto sięgać po pomoc behawiorysty.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Buziak

Dziś polecamy Waszej uwadze psa Buziaka. Ma około 3 lat i w kłębie sięga tuż przed łydkę. Już na samą myśl o tym psie, uśmiech pojawia się na twarzy. Jest bardzo wesołym, sympatycznym i uległym psem, który nade wszystko ceni sobie obecność człowieka. Jest delikatny, nie narzuca się i nie ma w nim ani grama agresji. Jak przystało na Buziaka, rozdaje buziaki i sam lubi je otrzymywać. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, co chwilę zerkając, czy jego człowiek jest na drugim jej końcu. Nie jest nadaktywny, więc jedyne, czego mu trzeba do szczęścia, to spacer w towarzystwie swojego człowieka oraz miejsce na kanapie obok niego. Grzecznie znosi zabiegi weterynaryjne oraz pielęgnacyjne. Dogaduje się z innymi psami, nie znamy jego stosunku do kotów ani innych zwierząt. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany i gotowy, by znaleźć swój dom. Do dobrego domu dowieziemy w całej Polsce. Pies przebywa pod opieką Schroniska dla Zwierząt w Tomarynach. Kontakt w sprawie adopcji – 606 507 829 (tel. od wtorku do soboty od 8.00 do 16.00, po 16.00 prosimy o kontakt SMS).

Buziak

Autor: M. Szczygło
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocja lasów i żywności pochodzenia leśnego. Rusza konkurs „Natura od kuchni”

Startuje druga edycja programu „Natura od kuchni”. To konkurs Lasów Państwowych skierowany do Kół Gospodyń Wiejskich. Chodzi o wspólną promocję i popularyzację wiedzy o żywności pochodzenia...

Zamknij
RadioOlsztynTV