Trener Stomilu Olsztyn po meczu z Żalgirisem Wilno: Uważam, że jest zdecydowana poprawa

Piłkarze Stomilu Olsztyn mają za sobą bardzo pożyteczny, międzynarodowy sparing. Biało-Niebiescy grali wczoraj w Wilnie z miejscowym Żalgirisem.

Co prawda przegrali 0:2, ale zdaniem trenera – Piotra Zajączkowskiego – widać poprawę w jakości gry Stomilu.

Mecz do przerwy o bardzo dużej intensywności i bardzo wyrównany. Po przerwie straciliśmy dwie bramki po kontratakach. Generalnie udany wyjazd i oby więcej takich spotkań.

00:00 / 00:00

Z drugiej strony – martwią błędy defensywy przy straconych bramkach…

Autor: M.Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

Przeczytaj poprzedni wpis:
Szczypiorniak Olsztyn wygrał na swoim boisku. „To dobry zwiastun na początek rundy”

Pierwszy mecz w rundzie rewanżowej i wygrana! Drugoligowy Szczypiorniak rozgromił u siebie AZS UMK Toruń 41:31. - Mieliśmy o wiele lepsze przygotowanie merytoryczne - mówi trener...