Tragiczny pożar w gminie Ełk. Nie żyje kobieta
W Chrzanowie w gminie Ełk doszło do tragicznego pożaru, w którym zginęła 72-letnia kobieta. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.
Do pożaru doszło w domu jednorodzinnym. Z budynku strażacy ewakuowali 72-letnią kobietę, ale jej życia nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
W akcji gaśniczej uczestniczyło 30 strażaków – zawodowych i ochotników. Przyczyny i okoliczności pojawienia się ognia oraz śmierci kobiety wyjaśniają policjanci pod prokuratorskim nadzorem.
Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Niebojewska








![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



















