Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tomasz Dowgiałło o MŚ w Starych Jabłonkach

Para Kinga Kołosińska – Monika Brzostek, fot. Krzysztof Roznowski

Niespełna doba minęła od ostatniego gwizdka w Mistrzostwach Świata w siatkówce plażowej, które przez tydzień gościły w Starych Jabłonkach.

Było mnóstwo atrakcji – nie tylko tych sportowych. Pierwszy raz w historii rozgrywano mecze na… boisku usytuowanym… na wodzie! Był również samochód, który stał na wodzie jeziora Szeląg Mały.

Włodarze FIVB łapali się za głowę, jak można było zorganizować tak wielką imprezę w tak… malutkiej miejscowości. Stare Jabłonki liczą przecież niewiele ponad 800 mieszkańców. O mistrzostwach – w rozmowie z Piotrem Świniarskim – opowiada Tomasz Dowgiałło – głównym organizatorem tego największego sportowego wydarzenia w Polsce.

00:00 / 00:00

Co roku rozmawiamy z Tomaszem Dowgiałło po zakończeniu zawodów w Starych Jablonkach – wcześniej turniejów z cyklu World Tour, teraz po Mistrzostwach Świata… Za każdym razem wszystkimi się łezka w oku kręciła, że to już koniec…

00:00 / 00:00

(pświn/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka plażowa, Stare Jabłonki, , Mistrzostwa Świata
Sensacja w Starych Jabłonkach! Holendrzy Mistrzami Świata!

Sensacyjnie zakończył się finał Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach! Najlepszą parą globu zostali Holendrzy - Brouwer i Meeuwsen, którzy pokonali faworyzowanych Brazylijczyków - Ricardo...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV