Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

To będzie wyjątkowa rywalizacja. Rajd Polski w tym roku z rekordową liczbą załóg

Fot. Przemek Getka

Za 10 dni (18 czerwca) rozpoczyna się Rajd Polski z bazą w Mikołajkach. To nie tylko runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, ale i mistrzostw Europy.

– Na mazurskich szutrach będzie ścigać się europejska i krajowa czołówka – mówi Krzysztof Maciejewski, dyrektor rajdu

Udział Miko Marczyka, Kacpra Wróblewskiego, ale też warto wspomnieć, że dosłownie kilka dni temu zakończyła się 1. runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. I tutaj – pasjonująca rywalizacja dosłownie o sekundy – w którą włączył się Grzegorz Grzyb, Adrian Chwietczuk. Ja myślę, że to są nazwiska, które również na tym rajdzie będą w czołówce i będą walczyć o zwycięstwo.

00:00 / 00:00

Dodajmy, że od piątku do niedzieli zarówno w internecie, jak i na częstotliwości 99,6 MHz będzie można – jak co roku – słuchać relacji z odcinków specjalnych w Radiu Rajdowym Radia Olsztyn. Natomiast ceremonia zakończenia 77. Orlen Rajdu Polski odbędzie się na błoniach stadionu narodowego w centrum Warszawy.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w rajd, mikołajki
Adrian Chwietczuk na podium Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski!

Po 12 latach przerwy, olsztyński kierowca znów stanął na podium Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Ostatnio - w 2009 roku, podczas rajdu Lotos, trzeci był Zbigniew Staniszewski....

Zamknij
RadioOlsztynTV