Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Teatr Jaracza prosi widzów o opinię

Fot. P. Getka

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie chce bliżej poznać swoich widzów i ich oczekiwania. Przygotował specjalną ankietę.

„Miejcie wpływ na Wasz Teatr” – apelują władze i aktorzy placówki. Wskazują, że chcą się dowiedzieć, co robią dobrze, nad czym powinni popracować, co się podoba widzom i czego ewentualnie brakuje. Jest to druga ankieta przeprowadzana przez Teatr im. Stefana Jaracza na przestrzeni ostatnich kilku lat. Poprzednie wyniki dotyczą roku 2019. Teatr wskazuje jednak, że od tego czasu nastąpiło kilka zjawisk, które z pewnością zmieniły sposób postrzegania zadań instytucji kultury oraz zmiany nawyków publiczności. Tegoroczne badania umożliwią porównanie opinii i oczekiwań ze stanem sprzed czterech lat, a więc sprzed czasu pandemii.

Pytania ankiety zostały wypracowane wspólnie przez osoby z różnych działów teatru pod okiem specjalistów z Katedry Socjologii (Wydział Nauk Społecznych) Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie: dr. Radosława Sierockiego oraz dr. Michała Łyszczarza.

Osoby, które wypełnią ankietę, wezmą udział w losowaniu podwójnych zaproszeń na dowolny spektakl z repertuaru Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Regulamin losowania dostępny jest na stronie internetowej Teatru Jaracza.

Redakcja: K. Ośko

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ankieta, Teatr Jaracza
Poniedziałek to ostatni dzień, by wziąć udział w tzw. małym spisie rolnym

Poniedziałek to ostatni dzień na wzięcie udziału w tzw. małym spisie rolnym, obejmującym badania ankietowe dotyczące gospodarstw rolnych oraz pogłowia świń i produkcji żywca wieprzowego –...

Zamknij
RadioOlsztynTV