Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tablice do odbioru na policji

Zalana ulica Olsztyna, fot. Wojciech Jermakow

Jeszcze około 100 tablic rejestracyjnych, zaginionych podczas piątkowej ulewy, która przeszła nad Olsztynem jest do odebrania na policji.

Od piątku do niedzieli funkcjonariusze znaleźli prawie 160 tablic. Część z nich wróciła już do właścicieli. Na odebranie czeka jeszcze około 100 sztuk. Tablice znajdują się na posterunku przy ulicy Pstrowskiego 3.

Kierowcy, którzy chcą się po nie zgłosić muszą mieć ze sobą dowód rejestracyjny pojazdu, który posłuży za dokument uwierzytelniający właściciela – powiedział Radiu Olsztyn sierżant sztabowy Krzysztof Wasyńczuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Podczas piątkowej ulewy wielu kierowców próbowało przejechać przez głębokie rozlewiska, które utworzyły się na olsztyńskich ulicach. Napór wody zrywał tablice rejestracyjne z ich samochodów. Najwięcej znaleziono ich przy skrzyżowaniu ulic Pstrowskiego i Sikorskiego. (mlewin/as)

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ulewa
Naprawy ulic zniszczonych po ulewie

Trwają remonty dróg zniszczonych przez ulewę, która w piątek przeszła nad Olsztynem. Jednym z największych zniszczeń jest głębokie na metr zapadlisko, które utworzyło się na ulicy...

Zamknij
RadioOlsztynTV