Tabletka „dzień po”. Ile aptek z regionu przystąpiło do programu?
Apteki z regionu zgłaszają się do pilotażowego programu, ułatwiającego zdobycie pigułki „dzień po”.
Placówki mogą podpisywać umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Liczymy na większe zainteresowanie. Do tej pory zgłosiło się 8 aptek z województwa warmińsko-mazurskiego. Ich lista – także ta ogólnopolska – zostanie opublikowana w tym tygodniu
– powiedziała Magdalena Mil, rzecznik regionalnego oddziału NFZ.
Pilotażowy program antykoncepcji awaryjnej ma trwać ponad dwa lata.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Niebojewska









![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


















