Szpital Psychiatryczny we Fromborku ma 60 lat
Szpital Psychiatryczny we Fromborku obchodzi 60-lecie. Uroczyste obchody jubileuszu połączono ze Światowym Dniem Zdrowia Psychicznego.
Przez 60 lat wiele się zmieniło, szpital został dostosowany do obowiązujących norm i przepisów unijnych.
Budynek pozostał ten sam, ale jego dzisiejszy stan techniczny, otoczenie, wejście i oddziały, to już jest inny świat – mówi Marek Balicki, były minister zdrowia, ale także lekarz we fromborskim szpitalu.
Uroczystość 60-lecia Szpitala Psychiatrycznego we Fromborku była także okazją do wręczenia medali i nagród najbardziej zasłużonym pracownikom. (wandre/łw)







![Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)














