DZIŚ: 15 °C pogoda dziś

Szósta porażka z rzędu Warmii. Trwa niemoc olsztyńskich szczypiornistów

piłka ręczna

Nie udało się piłkarzom ręcznym Warmii Energi Olsztyn przerwać serii porażek w Lidze Centralnej.

W wyjazdowym meczu z Padwą Zamość musieli uznać wyższość gospodarzy, mimo wypracowania przewagi w drugiej połowie spotkania. To szósta z rzędu porażka olsztynian. O szczegółach mówi trener Warmiaków – Igor Stankiewicz.

W mecz weszliśmy słabo, bo przegrywaliśmy 0:3. Natomiast do 20 minuty uporządkowaliśmy grę i zaczęliśmy skutecznie grać w ataku. Schodziliśmy na przerwę pełni nadziei. W drugiej połowie trzymaliśmy wynik, a w 40 minucie odskoczyliśmy na trzy bramki. W końcówce mieliśmy trzy 100-procentowe sytuacje, których nie wykorzystaliśmy i tym sposobem mecz zakończył się niestety naszą kolejną porażką.

00:00 / 00:00