JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Szczypiornistki Startu przegrywają w Koszalinie

Piłkarki ręczne Startu Elbląg wyraźnie uległy Piotkovii. Fot. EKS Start Elbląg

Po dwóch zwycięstwach – porażka w Koszalinie. Szczypiornistki Startu Elbląg przegrały na wyjeździe z Młynami 27:29. Do przerwy był remis 12:1

Start nie zatrzymał Młynów w Superlidze piłki ręcznej kobiet. To był ważny mecz dla obu zespołów. Zarówno elblążanki, jak i drużyna z Koszalina chcą w grupie spadkowej zająć jak najwyższe miejsce i uniknąć gry w barażach.

10 bramek i nagrodę indywidualną zdobyła Nikola Szczepanik ze Startu. Co sądzi o postawie swojej drużyny?

00:00 / 00:00

– W drugiej połowie zabrakło nam skuteczności – uważa trener elblążanek Roman Mont.

Start ma jednak 24 punkty i wciąż jest najwyżej w grupie spadkowej.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w Piłka ręczna
Bez niespodzianki w Legionowie. Warmia Energa przegrywa z liderem

Kibicowanie w tym sezonie piłkarzom ręcznym Warmii Energi Olsztyn jest zdecydowanie próbą wierności i charakteru. Olsztyńscy szczypiorniści zmierzają, niestety, ku 1-ligowym parkietom. Tym razem przegrali w...