Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: -1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Szacunek wobec zwierząt

W pierwszym powakacyjnym wydaniu audycji Cztery łapy postanowiliśmy zająć się tematem szacunku wobec zwierząt. Do podjęcia tego zagadnienia skłoniło nas wiele doniesień mówiących o znęcaniu się nad bezbronnymi czworonogami.

Nasze studio odwiedziła Agata Jastrzębska – behawiorystka ze Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie, która odpowiedziała na wiele ważnych pytań. Czym jest szacunek wobec zwierząt? Co czuje krzywdzone zwierzę? Co możemy robić, by walczyć o prawa zwierząt?

Monika Szczygło zaprasza do wysłuchania audycji

00:00 / 00:00

Ananasek

ADOPCJE

W naszym adopcyjnym cyklu chcemy polecić wyjątkowego psa, który szuka swojego domu. Ananasek to przesympatyczny starszy kawaler, któremu przyszło spędzić emeryturę w schroniskowym boksie.

Psiak jest przyjazny wobec człowieka. Wobec innych psów jest nieśmiały, ostrożny, jednak nie agresywny. Będzie doskonałym kompanem dla innego dojrzałego zwierzaka. Odnajdzie się też w rodzinie ze starszymi dziećmi lub będzie towarzysz em dla rodziców, którym dzieci już wyleciały z gniazda.

Ananas ma 9 lat. Jeżeli jesteście zainteresowani adopcją polecamy numer do Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie, w którym pies przebywa 89 526 82 15.

Ananasek

Ananasek

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za M. Szczygło

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, zwierzęta
Policjanci uratowali psa zamkniętego w aucie

Policjanci drogówki pomogli psu zostawionemu przez właścicieli w upalny dzień w zamkniętym samochodzie na parkingu w Jezioranach. Funkcjonariusze wybili w aucie szybę i napoili wycieńczonego zwierzaka....

Zamknij
RadioOlsztynTV