Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Synoptycy ostrzegają: marznący deszcz i gołoledź na drogach

Synoptycy ostrzegają przed marznącymi opadami deszczu i mżawki obejmującymi województwo warmińsko-mazurskie. W okolicach Elbląga prognozowane są słabe opady marznącego deszczu powodującego gołoledź.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Białymstoku ostrzega, że w środę od godz. 20 do godz. 8 w czwartek wystąpią marznące opady deszczu i mżawki w 13 powiatach regionu. Dotyczy to powiatów: bartoszyckiego, braniewskiego, działdowskiego, Elbląga, elbląskiego, iławskiego, lidzbarskiego, nidzickiego, nowomiejskiego, Olsztyna, olsztyńskiego, ostródzkiego i szczycieńskiego.

Od godz. 22 w środę do godz. 9 w czwartek ostrzeżenie o marznących opadach dotyczy 8 powiatów: ełckiego, giżyckiego, gołdapskiego, kętrzyńskiego, mrągowskiego, oleckiego, piskiego i węgorzewskiego.

Autor: A. Libudzka
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ostrzeżenie, synoptycy
Będzie ślisko. IMGW wydało ostrzeżenie

IMGW wydało ostrzeżenie dla województwa warmińsko-mazurskiego przed spadkiem temperatury. Będzie niebezpiecznie na jezdniach i chodnikach. Ostrzeżenie dotyczy całego województwa obowiązuje do piątkowego poranka. Na kolejną dobę...

Zamknij
RadioOlsztynTV