DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Świetny mecz Indykpolu AZS-u Olsztyn. Akademicy pokonali MKS Będzin

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn wygrali na wyjeździe z MKS-em Będzin 3:0 (25:14, 38:36, 25:19). Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Miłosz Zniszczoł.

Pierwszego seta podopieczni Michała Mieszko Gogola wygrali bardzo pewnie – do 14. Zdecydowanie więcej emocji było w drugiej partii, która zakończyła się rzadko spotykanym wynikiem. Olsztynianie zwyciężyli na przewagi 38:36, a cały set trwał aż 42 minuty. Po takiej walce siatkarze z Będzina nie byli w stanie się już podnieść. W trzeciej odsłonie meczu Indykpol kontrolował przebieg spotkania, nie dając sobie wyrwać triumfu.

MVP meczu, Miłosz Zniszczoł przyznał nam, że ma nadzieję na przełamanie letargu jego drużyny:

00:00 / 00:00

– W ostatnich spotkaniach graliśmy bardzo dobre pierwsze sety. Później jednak to się rozmywa – zwracał uwagę Michał Mieszko Gogol.

Akademicy dzięki pokonaniu MKS-u Będzin awansowali na ósme miejsce w tabeli PlusLigi (18 punktów).

Autor: K. Piasecka/A. Dybcio
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w PlusLiga, Indykpol AZS Olsztyn
Siatkarze Indykpolu powalczą w Będzinie o kolejne ligowe punkty. Relacje w Radiu Olsztyn

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn wyjeżdżają do Będzina, aby w poniedziałek powalczyć o ligowe zwycięstwo z miejscowym MKS-em. Faworytem tego pojedynku powinni być olsztynianie, chociaż Będzin ma...