Super Samorząd w Olsztynku?
Olsztynecka Młodzieżowa Rada Miejska i władze Olsztynka zostały nominowane do Nagrody Super Samorząd 2012.
Partnerzy zostali docenieni m.in. za działania na rzecz zwiększenia dostępności samorządu, podczas akcji „Masz Głos, Masz Wybór”.
Dzięki wspólnym działaniom samorządu i młodzieżowej rady zorganizowano m.in. Dni Otwarte Urzędu Miejskiego. Odwiedzający mogli uzyskać informacje dotyczące wysokości budżetu, planowanych inwestycji czy działalności straży miejskiej. W sumie do olsztyneckiego ratuszu przyszło prawie 600 osób.
To jedyni nominowani partnerzy z Warmii i Mazur. Laureatów poznamy 22 lutego podczas Gali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Olsztynek uczestniczy w konkursie Super Samorząd już drugi rok z rzędu.









![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

















