Sukcesy taekwondoków w Świnoujściu

W Świnoujściu odbył się międzynarodowy turniej Taekwondo Olimpijskiego Pomerania Open, w którym uczestniczyło 230 zawodników. Klub AZS UWM Olsztyn reprezentowało 10 zawodników, w tym ośmioro młodzików i dwie juniorki.

Kategorie zawodników były mocno obsadzone, ale mimo to młodzi reprezentanci AZS-u wrócili z dużym dorobkiem medalowym. Wywalczyli 9 medali, w tym 3 srebrne i 6 brązowych. Zawody podsumowuje trener Maciej Ruta.

00:00 / 00:00

II miejsce zajęli: Mateusz Kowalski – kategoria młodzik (34 kg), Jakub Gołębiewski – kategoria młodzik (37 kg), Olga Kowalczyk – kategoria junior (68 kg)
III miejsce zajęli: Tymoteusz Kowalczyk – kategoria młodzik (30kg), Maja Wojciech – kategoria młodzik (40 kg), Aleksandra Płoska – kategoria młodzik (37 kg), Patrycja Januszko – kategoria młodzik (30 kg),  Anna Sokołowicz – kategoria junior (52 kg), Jakub Zyskowski – kategoria młodzik (+50 kg).

(mświn/łw)

Więcej w turniej, taekwondo
Turniej Piłkarski ,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”- Finał Wojewódzki

Już 28 i 29 marca w Iławie odbędzie się finał województwa warmińsko-mazurskiego Turnieju Piłkarskiego ,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku". Turniej ten to największe rozgrywki...