Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -7 °C pogoda dziś
JUTRO: -6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Turniej Piłkarski ,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”- Finał Wojewódzki

Turniej Piłkarski ,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Już 28 i 29 marca w Iławie odbędzie się finał województwa warmińsko-mazurskiego Turnieju Piłkarskiego ,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

Turniej ten to największe rozgrywki dla dzieci w wieku szkolnym w Europie. Do tegorocznej XIV edycji zgłoszonych zostało ponad 200 tys. dzieci ze wszystkich województw. Na stadionie zmierzą się drużyny piłkarskie dziewcząt i chłopców, w dwóch kategoriach wiekowych: U-10 oraz U-12.

Zwycięzcy finału wojewódzkiego będą reprezentować nasze województwo w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 2 maja w Warszawie na Stadionie Narodowym, poprzedzając piłkarski finał Pucharu Polski.

Na każdym etapie Turnieju dzieci oraz trenerzy otrzymają upominki piłkarskie. W tegorocznej edycji na zwycięskie drużyny czeka wyjątkowy Puchar oraz przepełniony atrakcjami wyjazd do Hamburga na mecz Niemcy-Polska.

Więcej w piłka nożna
Piłkarki Stomilu w kadrze Polski!

Aleksandra Jarocka, Dagmara Pipczyńska oraz Adrianna Rosiak - to zawodniczki Stomilu Olsztyn o których może być w przyszłości bardzo głośno. Olsztynianki bardzo wyraźnie wpisały się w...

Zamknij
RadioOlsztynTV