Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

„Sukcesja” powraca! Kiedy premiera czwartego sezonu? Zwiastun

Jeden z najwybitniejszych seriali ostatnich lat już niebawem znów na ekranach telewizorów. Czekacie na kolejną odsłonę rodzinnej wojny medialnych imperatorów? 

Historia rodziny Roy’ów, czyli Logana Roy’a oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny. Teraz waży się ich przyszłość, bo starzejący się ojciec, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

W obsadzie znów Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith-Cameron oraz kilka zaskakujących nowych nazwisk. Premierowe odcinki będzie można oglądać już od 27 marca w HBO Max.

Autor: Ł. Adamski/mat. prasowe
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
„Pożyczyli” sobie ciężarówkę i porzucili pod Olsztynem

Kilka miesięcy trwało wyjaśnianie okoliczności „zniknięcia” ciężarówki z jednego z olsztyńskich parkingów. Do kradzieży wywrotki doszło pod koniec sierpnia zeszłego roku. Auto znaleziono dość szybko. Było...

Zamknij
RadioOlsztynTV