DZIŚ: -1 °C pogoda dziś

Sukces Kowalewicza na mistrzostwach świata w Kairze

To był znakomity start Macieja Kowalewicza w strzeleckich mistrzostwach świata w Kairze. W ostatnim dniu zawodów, zawodnik Gwardii Olsztyn zdobył w karabinie na 300 m leżąc drużynowo brąz.

Polski zespół startował w składzie Tomasz Bartnik (Legia Warszawa), Daniel Romańczyk (Agat Złotoryja) oraz Maciej Kowalewicz (Gwardia Olsztyn). W meczu o brązowy medal Polacy pokonali Austriaków – Alexandra Schmirla, Patricka Diema i Bernharda Pickla 16:14.

Wcześniej olsztynianin w strzelaniu z karabinu dowolnego z 50 metrów w trzech postawach – zajął świetne szóste miejsce.

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w strzelectwo
Wysokie miejsce Macieja Kowalewicza w mistrzostwach świata

Tomasz Bartnik (Legia Warszawa) został w Kairze wicemistrzem strzeleckich mistrzostw świata w karabinie na 50 metrów z trzech postaw. Na wysokim, szóstym miejscu konkurencję ukończył Maciej...