DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Stomil wraca z Jastrzębia bez punktów. „Jesteśmy wściekli”

Było bardzo blisko remisu, ale piłkarze Stomilu Olsztyn nadal pozostają bez punktu w I lidze. W drugiej kolejce biało-niebiescy grali na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie.

GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)

Po wyrównanym spotkaniu, do 90. minuty był bezbramkowy remis. Wtedy to szarżę przypuścili gospodarze, którą zakończył gwizdek sędziego Radosława Trochimiuka. Arbiter podyktował kontrowersyjny rzut karny, który na bramkę zamienił Daniel Rumin. Posłuchajmy komentarzy trenerów.

Szkoleniowiec Stomilu Adrian Stawski.

Jesteśmy wściekli tą końcówką spotkania. I GKS i my mieliśmy swoje sytuacje, które mogliśmy zamienić na bramkę. Dla mnie był kuriozalny rzut karny, którego nie powinno być (…) Tylko wściekłość nam została (…)  Szkoda mi chłopaków (…)

00:00 / 00:00

Teraz szkoleniowiec GKS-u Jacek Trzeciak.

(…) Mecz od pierwszego gwizdka pod naszą kontrolą. W drugiej połowie było to zmienne (…) Graliśmy bardzo dobrze (…) stwarzaliśmy sytuacje (…) Biorąc pod uwagę ostatni mecz zrobiliśmy krok do przodu (…)

Żółte kartki
GKS Jastrzębie: Łukasz Gajda
Stomil Olsztyn: Merveille Fundambu

Sędzia: Radosław Trochimiuk z Ciechanowa. Spotkanie obejrzało 825 widzów.

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za M. Świniarski

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn
Dobry mecz elbląskiej Olimpii przed własną publicznością. „Mamy 3 punkty”

W piłkarskiej II lidze bardzo dobry mecz elbląskiej Olimpii, która pokonała u siebie Hutnika Kraków 1:0. Bramkę zdobył w 72. minucie Adrian Piekarski. Olimpia Elbląg -...