DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

W zaległym meczu Stomil przegrał z Wigrami Suwałki 1:2

W zaległym spotkaniu pierwszej ligi piłkarskiej Stomil Olsztyn przegrał ze zdecydowanie wyżej notowanymi Wigrami Suwałki 1:2.

Jedyną bramkę dla olsztyńskiej drużyny zdobył Grzegorz Lech w 36-tej minucie spotkania.

Stomil Olsztyn jest w strefie spadkowej. Ma 19 punktów i zajmuje 16-te miejsce w tabeli pierwszej ligi. Prowadzi Miedź Legnica, która ma 41 punktów.

Najbliższy mecz „Biało-niebiescy” rozegrają w sobotę z Pogonią Siedlce. Podobnie jak dzisiejsze spotkanie z Wigrami, zostanie on rozegrany w Ostródzie.

Autor: P.Karpiszen
Redakcja: A. Socha

Więcej w Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, Nice 1. Liga
Stomil Olsztyn zremisował na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:1

Pechowo dla piłkarzy Stomilu rozpoczęło się spotkanie z Górnikiem Łęczna. Już w 5 minucie spotkania bramkę dla gospodarzy zdobył Estończyk Sergei Mosnikov. Olsztynianom poszczęściło się w...