Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki: 2:2

W ostatnim tegorocznym meczu na własnym stadionie, Stomil Olsztyn zremisował 2:2 (1:1) z Wigrami Suwałki. Przez długi czas Stomil grał w osłabieniu, a Piotr Skiba obronił rzut karny.

W 5. minucie meczu goście przejęli piłkę w środku pola i przy mało agresywnej obronie Stomilu, po strzale Karola Mackiewicza, wyszli na prowadzenie. 7 minut później Stomil doprowadził do wyrównania. Bramkę strzelił Wołodymyr Kowal.

W 37. minucie, w polu karnym, faulował Witalij Berezowśkyj. Sędzia podyktował rzut karny i dodatkowo ukarał piłkarza Stomilu czerwoną kartką. Piotr Skiba obronił strzał i dobitkę.

W drugiej połowie bramkę pierwsi strzelili Goście (Artura Bogusz).  W 54 minucie Piotr Darmochwał pewnie wykorzystał rzut karny ustalając wynik meczu na 2:2.

Kolejny mecz Stomil zagra z GKS Tychy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Będziemy oblizywać palce

W Ełku odbywa się finał subregionalny konkursu Smaki Warmii, Mazur i Powiśla na stołach Europy, organizowanego przez Urząd Marszałkowski i Izbę Rolniczą w Olsztynie. Swoje produkty...