DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Stomil nie podtrzymał dobrej passy. Przegrana w Głogowie

Nieudany początek rundy rewanżowej w wykonaniu Stomilu Olsztyn. Biało-niebiescy przegrywają z Chrobrym Głogów 0:2.

Gospodarze po raz pierwszy pokonali bramkarza Stomilu w 35. minucie spotkania. Celnym strzałem popisał się Hubert Górski. Wynik podwyższył Dominik Piła w 69. minucie meczu.

Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów 0:2

Chrobry Głogów: 1. Rafał Leszczyński – 5. Mavroudis Bougaidis, 7. Mateusz Bochniak (73, 21. Tomasz Cywka), 8. Jaka Kolenc, 10. Hubert Turski (86, 89. Mateusz Machaj), 11. Mikołaj Lebedyński, 19. Marcel Ziemann, 23. Dominik Dziąbek (46, 18. Michał Ilków-Gołąb), 27. Michał Rzuchowski (64, 16. Robert Mandrysz), 2. Maksym Iwanowicz, 77. Dominik Piła (86, 20. Eryk Pieczarka).

Stomil Olsztyn: 31. Krzysztof Bąkowski – 3. Rafał Remisz, 5. Beniamin Czajka, 22. Jonathan Simba Bwanga, 28. Maciej Dampc – 10. Karol Żwir (76, 37. Hubert Szramka), 4. Wojciech Reiman (84, 17. Patryk Zych), 33. Jakub Tecław (67, 8. Maciej Spychała), 70. Merveille Fundambu, 13. Łukasz Moneta – 77. Patryk Mikita.

Redakcja: M. Rutynowski