Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Startuje filmowa „KinoTerapia” w Ełku. W programie spotkania z aktorami i reżyserami

W Ełckim Centrum Kultury rozpoczyna się Festiwal Filmowy „KinoTerapia”. To trzecia edycja imprezy, która w tym roku przebiega pod hasłem „Kobiecy głos w kinie”.

Jak powiedziała Radiu Olsztyn dyrektorka ECK Aneta Werla, wyświetlane będą filmy nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

Festiwal to nie tylko projekcje filmów, ale także spotkania z ich twórcami i aktorami. W programie m.in. film „Jesteś Bogiem” i spotkanie z reżyserem Leszkiem Dawidem. Będzie też film „Zołza”, o którym będzie można porozmawiać z Iloną Łepkowską i Małgorzatą Kożuchowską.

00:00 / 00:00

Szczegółowy program festiwalu, który potrwa do niedzieli, można znaleźć na stronie ECK. Patronem medialnym imprezy jest Radio Olsztyn.

Autor: P. Karpiszen/M. Zbrożek
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy/M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, kino, kobiety, festiwal, kamera, reżyser, aktorka, Tadeusz Konwicki, Ełckie Centrum Kultury, Małgorzata Kożuchowska, Ilona Łepkowska, kinoterapia, biografie, Leszk Dawid
Zdobywca Oscara za „Jokera” w nowym filmie Pawła Pawlikowskiego

Joaquin Phoenix i Rooney Mara zagrają w nowym filmie polskiego reżysera Pawła Pawlikowskiego. Będzie to pierwszy film Polaka od czasu „Zimnej wojny”.  Nie znamy szczegółów filmu Pawlikowskiego....

Zamknij
RadioOlsztynTV