JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Start Elbląg wygrywa ligowy mecz po rzutach karnych

Szczypiornistki Startu Elbląg odniosły długo wyczekiwane zwycięstwo w lidze pokonując na wyjeździe KPR Gminy Kobierzyce.

Rozdrażnione ostatnią porażką w Pucharze Polski z liderem tabeli – Zagłębiem Lubin, sportową złość wyładowały w ligowym meczu z wiceliderkami tabeli.

Szczypiornistki Startu Elbląg w końcu się przełamały i dopisały do konta pierwsze od dawna punkty. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy i Krzysztofa Kotwickiego w pierwszej połowie prowadziły 15:8, w drugiej gospodynie wyrównały i po 60 minutach był remis 20:20.

O wygranej Startu zdecydowały rzuty karne, które lepiej egzekwowały elblążanki (5:4).

Posłuchaj pomeczowych wypowiedzi:

00:00 / 00:00
Więcej w Piłka ręczna
Warmia Energa wygrywa i awansuje w tabeli

Warmia Energa Olsztyn wygrała z GKS-em Żukowo 33:29 i awansowała na fotel wicelidera rozgrywek. Mecz od początku dobrze układał się dla zawodników z Olsztyna, którzy dzięki...