Warmia Energa wygrywa i awansuje w tabeli

Warmia Energa Olsztyn wygrała z GKS-em Żukowo 33:29 i awansowała na fotel wicelidera rozgrywek.

Mecz od początku dobrze układał się dla zawodników z Olsztyna, którzy dzięki skutecznej grze w ataku, sukcesywnie powiększali przewagę. Do przerwy Warmia prowadziła aż 9. punktami (17:8).

Po przerwie do odrabiania strat zabrali się szczypiorniści z Żukowa, którzy zdołali zmniejszyć różnicę do 3 punktów. Końcówka należała jednak do gospodarzy, którzy nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i wygrali ostatecznie 33:29.

Dzięki wygranej zawodnicy Warmii wyprzedzili w tabeli dzisiejszego rywala i z dorobkiem 32 punktów zajmują drugie miejsce w tabeli I ligi (grupa A).

Zobacz transmisję z meczu WARMIA ENERGA OLSZTYN – GKS ŻUKOWO

Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w Piłka ręczna, video, GKS Żukowo
Mecz Warmia Energa – GKS Żukowo. Oglądaj w Internecie

Warmia Energa Olsztyn podejmie sąsiada z tabeli - GKS Żukowo. Transmisję z tego meczu prowadzi Radio Olsztyn. Szczypiorniści z Olsztyna są na trzecim miejscu w grupie...