DZIŚ: 16 °C pogoda dziś

Srebrny medal tenisistki stołowej z Ornety!

Tenisistka stołowa Natalia Partyka zdobyła srebrny medal igrzysk paralimpijskich. Zawodniczka rozpoczęła swoją karierę w Ornecie.

Później, przez wiele lat, grała w Warmii Lidzbark Warmiński. W Paryżu zdobyła srebrny medal w grze pojedynczej w klasie WS10. W finale Polka przegrała z reprezentantką Australii Qian Yang 0:3, w setach 6:11, 9:11, 10:12. To siódmy start Natalii Partyki na paraigrzyskach i łącznie 12. krążek w karierze, a także 12. medal zdobyty przez reprezentację Polski na igrzyskach paralimpijskich w Paryżu.

Autor: P. Karpiszen / IAR
Redakcja: K. Ośko

Więcej w tenis stołowy, Natalia Partyka
Dekorglass Działdowo wzmacnia się, by wrócić na mistrzowski tron

Władze wicemistrza Polski tenisistów stołowych Dekorglassu Działdowo bardzo intensywnie przygotowują zespół do występów w Superlidze oraz Lidze Mistrzów. W zawojowaniu Europy ma pomóc między innymi najnowsze...