Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sprawdź swoją wiedzę o siatkówce i historii AZS-u Olsztyn. Zapisz się na test!

Bez wahania wymienisz nazwiska wszystkich trenerów AZS-u? Wiesz, w jakich latach AZS Olsztyn zaliczył serię 8 sezonów zakończonych miejscem na podium Mistrzostw Polski? Pamiętasz, od którego roku siatkówka jest dyscypliną olimpijską i z którego związku sportowego wyodrębnił się PZPS? Siatkówka to Twoja ulubiona dyscyplina? Zgłoś się do konkursu i wygraj 4000 złotych!

W roku jubileuszu istnienia olsztyńskiej siatkówki Radio Olsztyn wspólnie z klubem z Kortowa organizuje „Test wiedzy o siatkówce – z okazji 70-lecia AZS-u Olsztyn”. 200 osób będzie miało okazję sprawdzić znajomość historii najbardziej utytułowanego klubu ze stolicy Warmii i Mazur oraz przepisów gry w siatkówkę.

Uczestnicy konkursu odpowiedzą, przy użyciu elektronicznych pilotów, na 80 pytań. Po każdej rundzie składającej się z 20 pytań zaplanowane jest podsumowanie poprawnych odpowiedzi i wskazanie najlepszych uczestników. W przerwach specjalnie zaproszeni goście – byli siatkarze AZS Olsztyn – będą wspominać wydarzenia z historii klubu. Na uczestników czekają nagrody: za pierwsze miejsce – 4000 złotych w gotówce, za drugie – nagroda rzeczowa o wartości 1500 złotych, za trzecie – nagroda rzeczowa o wartości 500 złotych.

Zapisy w formie elektronicznej ruszyły w piątek 21 sierpnia na stronie internetowej www.radioolsztyn.pl. Konkurs odbędzie się 19 września 2020 roku. Uczestniczyć w nim mogą osoby, które w dniu rejestracji będą miały ukończony 16. rok życia, legitymujące się dokumentem tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).

Konkurs odbędzie się zgodnie z przepisami sanitarnymi. Każdy uczestnik zobowiązany będzie do zakrycia nosa i ust. Organizator zapewnia środki do dezynfekcji rąk i zachowania dystansu.

Posłuchaj relacji Piotra Świniarskiego

00:00 / 00:00

ZAPISZ SIĘ NA TEST

Regulamin konkursu wraz z informacją o RODO

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w video
Radio od kuchni po ukraińsku. Tradycyjne dania w roli głównej

Twaróg, buraki, drożdże i mielone mięso. Co powstanie z m.in. tych produktów? Na kulinarną wycieczkę na Ukrainę zapraszają dziś Hanna Wasilewska i Maciej Maciejewski. Kucharz Maciej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV