Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Sprawdź kto wygrał weekend w SPA!

spa

Półmetek wakacji za nami, dlatego warto pomyśleć o wypoczynku. Skorzystają z niego bez wątpienia zwycięzcy naszego konkursu, w którym nagrodą główną był 3-dniowy pobyt w SPA w Busku Zdroju.

Pani Dorota oraz Pan Jacek skutecznie przekonali nas, że to właśnie oni wraz w osobami towarzyszącymi powinni spędzić najbliższy czas ciesząc się urokami górskiego krajobrazu. Przyznaliśmy także dwa wyróżnienia, które nagrodziliśmy akcesoriami rowerowymi.

Partnerem konkursu były: Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego oraz Radio Kielce.

…………………………………………………………

ZWYCIĘZCY

Dlaczego chciałbym wyjechać do SPA w Busku Zdroju?

Mam nadzieję w ten sposób naprawić swoją relację z żoną. Tegoroczne wakacje upływają nam na opiece nad rocznym Mikołajkiem, co jest oczywiście radosne dla nas jako rodziców, ale jednocześnie bardzo wyczerpujące. Jesteśmy stale niewyspani, często rozdrażnieni i w końcu wyczerpani. Brakuje nam czasu wyłącznie dla siebie, by porozmawiać, poprzytulać się, spojrzeć sobie prosto w oczy i powiedzieć szczerze przepraszam, ale przede wszystkim dziękuję, że jesteś. Żona bardzo pragnie poczuć się kochaną. Często mówi mi, że dla niej jako kobiety rzeczywistym dowodem miłości mężczyzny (czytaj: mojej miłości) jest sprawienie, by czuła się wyjątkowa, a tym samym najważniejsza. Nie chce dzielić mojej miłości do niej ze sprawami przyziemnymi, takimi jak budowa domu. Myślę, że parę dni w spa sprawiłoby jej dużą przyjemność i spowodowało, że poczuje się piękną kobietą, a na jej twarzy pojawi się tak długo oczekiwany przeze mnie uśmiech. Moja żona ma najładniejsze oczy, gdy jest radosna. Dla mnie to największa nagroda i również przyjemność. Więc ja też skorzystałbym z tego wyjazdu

Autor: Pan Jacek

…………………………………………………………

Moje życie, pewnie jak wielu mieszkańców naszego regionu bajką nie jest. Ale też i ja, nie uważam się za księżniczkę. Ciężko pracuję, by zapewnić synowi wykształcenie. Ale nie narzekam. Staram się odnaleźć w szarej codzienności te kolory, dzięki którym można dać innym choć odrobinę uśmiechu. Podobno każde dobro kiedyś do nas wróci. W to wierzę i dlatego staram się witać każdy dzień z uśmiechem. Dlaczego ja? Jestem osobą z natury towarzyską, zatem podczas pobytu w Busku zamierzam zarażać swoim optymizmem innych, a to podwójna korzyść 🙂 Uwielbiam wylegiwać się w wannie, a pewnie tak dużych i nowoczesnych jak tam, w życiu nie będę miała szansy spróbować;) No i nie ukrywajmy, coraz bliżej mi do 50-tki, a upływający czasu, niestety nie da się u mnie nie zauważyć. Cóż lepiej zdziała na moje zmarszczki jak lecznicze zabiegi w Spa? Przyłożycie do tego swoją rękę? Wierzę 🙂

Autorka: Pani Dorota

…………………………………………………………

WYRÓŻNIENIE

Nasz wakacyjny urlop „prawie” spełnił swoją rolę. Zaplanowaliśmy go z odpowiednim wyprzedzeniem. I tak… na co dzień obcowaliśmy ze sztuką głośną, a właściwie to z trzema sztukami. Córki mówiły jednocześnie i bez przerwy, co nie sprzyjało odzyskaniu emocjonalnej równowagi. Do tego regularnie się „tłukły”, więc kleiliśmy je plastrami, jako symbol japońskiej sztuki klejenia porcelany. Z kolei terapię sztuką uskuteczniał nasz syn – żadna ściana się mu nie oparła…Dlatego skróciliśmy naszą wakacyjną przygodę i wróciliśmy do domu:-) – mieszkania w bloku na czwartym piętrze.

Marzymy z mężem o tym, żeby choć na chwilę wyjechać gdzieś sami i pożyć choć przez chwilę pełnią życia…tak spokój, cisza  i sztuka to dla nas szaleństwo.

Autorzy: Wioletta i Marcin Rak

…………………………………………………………

Dlaczego powinniśmy wygrać? Bo to byłby najwspanialszy prezent na naszą przypadającą w tym roku 11 rocznicę ślubu, mielibyśmy okazję spędzić wspaniały weekend w cudownym uzdrowisku w komfortowym hotelu. Niemal co roku jeździmy rodziną na wakacje w słowackie Tatry, gdzie jesteśmy pełni podziwu dla dużej liczby termalnych kąpielisk. W Polsce też to się mocno zmienia, a z tego, co patrzyliśmy w internecie, Hotel Art&Spa w Busku Zdroju należy do najlepszych w kraju miejsc, gdzie można zażywać kąpieli zdrowotnych i poddać się relaksującym zabiegom spa. Moglibyśmy naocznie przekonać się o urzekającym uroku tego miejsca, w szczególności pięknej przyrodzie i uzdrowiskowym klimacie, a przede wszystkim przez ten weekend moglibyśmy zażyć takiej ilości zdrowia, że starczyłoby nam jej na wiele tygodni po powrocie do Olsztyna.

Autorzy: Tomasz i Nina

…………………………………………………………

(łs/łw)

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w konkurs
Inwestycje z WiM w konkursie Polska Pięknieje

Już po raz ósmy możemy wybrać najlepsze przedsięwzięcia, które zostały dofinansowania ze środków Unii Europejskiej. W konkursie Polska Pięknieje o miano nowego cudu Funduszy Europejskich, w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV