Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sprawdź czy dobrze ustawiłeś światła!

Fot. www.elblag.policja.gov.pl

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Elblągu włączyło się do ogólnopolskiej kampanii „Twoje Światła -Nasze Bezpieczeństwo”.

Tamtejsza stacja diagnostyczna, która jest jednocześnie miejscem praktycznej nauki zawodu dla przyszłych mechaników samochodowych, zaprasza na bezpłatne ustawienie świateł.

Diagności wyposażeni w nowoczesne oprzyrządowanie czekają na chętnych w godz. 8-14.

Choć to szkolne warsztaty to oferują zawodową pomoc.Wszystko odbywa się zgodnie z procedurami, a usługę wykonują nasi diagności – wyjaśnia Krzysztof Chybowski – zastępca dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Sprawdzą oni całe oświetlenie auta, łącznie z jakością żarówek, które też muszą być zgodne z przepisami. Jeśli będą jakieś problemy, specjaliści doradzą i pomogą w wymianie.

00:00 / 00:00

Kolejne bezpłatne badania świateł samochodowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Elblągu zaplanowane są na 16 i 23 listopada.

Autor: M.Stankiewicz
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w bezpieczeństwo, światła
Dwie stacje diagnostyczne z Elbląga przyłączyły się do policyjnej akcji. Sprawdź ustawienie świateł za darmo

To ważna sprawa, kiedy dłużej jest ciemno i znacznie pogarszają się warunki drogowe. Policjanci będą szczególnie kontrolować jakość świateł. W razie potrzebny odeślą do tych stacji...

Zamknij
RadioOlsztynTV