DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Sokół Ostróda ratuje punkt w ostatniej minucie meczu z Lechem Poznań

Sokół Ostróda w doliczonym czasie gry wywalczył punkt w meczu z rezerwami Lecha Poznań. Bramkę na remis (1:1) w 94 minucie zdobył Dawid Wolny.

W pierwszej połowie żaden z zespołów nie był w stanie skutecznie zakończyć żadnej z akcji. Bramki zobaczyliśmy dopiero po zmianie stron, kiedy prowadzenie gospodarzom dał Jakub Karbownik. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem Lecha, ostatnią akcję meczu przeprowadzili zawodnicy z Ostródy. Po faulu w polu karnym sędzia wskazał na „jedenastkę”, którą pewnie wykorzystał Dawid Wolny.

Trener Sokoła Piotr Jacek po meczu był zadowolony z postawy piłkarzy i gry do samego końca.

Mieliśmy plan na to spotkanie. W mojej ocenie przeważaliśmy w pierwszej połowie. Częściej byliśmy pod polem karnym, mieliśmy więcej sytuacji. Paradoksalnie w drugiej połowie straciliśmy bramkę. Trzeba było gonić, zmieniać. Po raz pierwszy chyba w II lidze udało nam się odrobić stratę i zarobić punkt. Działo się to w ostatnich minutach meczu i z tego jesteśmy zadowoleni

– przyznał trener.

Kolejny mecz piłkarze Sokoła Ostródy zagrają 13 marca z Górnikiem Polkowice.

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka
Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w Sokół Ostróda
Olimpia u siebie, Sokół na wyjeździe. Drugoligowcy zagrają o kolejne punkty

Przed drugoligowcami z warmińsko-mazurskiego mecze 20. kolejki. Olimpia Elbląg zagra na własnym boisku, Sokół Ostróda - na terenie rywala. Olimpia cały czas walczy o cenne punkty,...