Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Słuchaj Bliższych Spotkań ze studia Radia Olsztyn w Elblągu

Fot. A. Pastuszka

Bliższe Spotkania jeszcze bliżej elblążan! Dziś po raz pierwszy można słuchać naszej przedpołudniowej audycji w dwóch wydaniach. Ze studia w Olsztynie – na 103,2 oraz 99,6, a ze studia w Elblągu – na 103,4.

Gospodarzami Bliższych Spotkań nadawanych z miasta Piekarczyka będą Aneta Pastuszka i Robert Lesiński. Od godziny 9 do 14 poruszą tematy ważne dla mieszkańców Żuław i Wysoczyzny. Doradzą, jak walczyć z kleszczami, których nie brakuje m.in. w lesie Bażantarnia. Opowiedzą o nowo powstałej bazie sportów wodnych nad rzeką Elbląg oraz podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą. Porozmawiają o kulturze w Galerii El w czasie pandemii i trawniku skoszonym w szachownicę. Na koniec zachęcą do udziału w akcji dawania przedmiotom drugiego życia, organizowanej w Domu pod Cisem.

Bliższych Spotkań z Elbląga będzie można słuchać za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz strony internetowej Radia Olsztyn.

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg
Ma być nowocześnie i przyjaźnie. Elbląski MOPS zmienia się dla swoich podopiecznych

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu zmienia się dla swoich podopiecznych. Ma być nowocześnie i przyjaźnie. Obecnie w budynku przy ul. Winnej trwają prace związane z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV