DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Słaba kolejka II-ligowców. Olimpia i Sokół bez punktów przed własną publicznością

24. kolejka okazała się pechowa dla II-ligowych klubów piłkarskich z regionu. Olimpia przegrała ze Stalą Rzeszów 0:1, a Sokół z Radunią Stężyca 2:3.

Bramkę na wagę 3 punktów dla rzeszowian strzelił w 51 minucie Dominik Marczuk.

– Porażka boli – przyznaje trener Olimpii, Tomasz Grzegorczyk

00:00 / 00:00

Olimpia Elbląg- Stal Rzeszów 0:1 (0:0)
0:1 – D.Marczuk (51′)
Olimpia: Witan – Guilherme, Piekarski, Czarny, Wenger, Kałahur, Senkevivh (73′ Stanisławski), Czernis (79′ Winsztal), Krawczun (79′ Branecki), Bawolik, Kozera (64′ Milanowski)

……………………….

W meczu Sokoła z Radunią na prowadzenie po rzucie karnym w 30 minucie wyszli goście. W 42 minucie wyrównał Dawid Wojtyra, a po przerwie – w 49 minucie dołożył kolejne trafienie. Radunia strzeliła jeszcze dwa gole, decydującego w 89 minucie.

O przebiegu spotkania opowiada trener Sokoła – Wojciech Figurski.

Sokół Ostróda – Radunia Stężyca 2:3 (1:1)
0:1 – J.Letnikowski (30′-karny), 1:1 – D.Wojtyra (42′), 2:1 – D.Wojtyra (49′), 2:2 – J.Surdykowski (69′), 2:3 – D.Retlewski (89′)

……………………….

Tabela II ligi piłki nożnej. Źródło: 90minut.pl

Autor: K.Piasecka
Redakcja: Ł.Węglewski/K. Piasecka

Więcej w piłka nożna, II liga, Olimpia Elbląg, Sokół Ostróda
Ten mecz po prostu trzeba wygrać! W niedzielę Stomil zagra z Górnikiem Polkowice

Czy Stomil Olsztyn zdobędzie punkty w pojedynku z "czerwoną latarnią rozgrywek"? Przekonamy się w niedzielę o godz. 15 - wtedy pierwszy gwizdek spotkania z Górnikiem Polkowice...