Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Skończyły się zdjęcia do drugiego sezonu „Wiedźmina”

Kiedy premiera kolejnej odsłony ekranizacji sagi Sapkowskiego? 

158 dni po rozpoczęciu prac na planie drugiego sezonu serialu Wiedźmin, zdjęcia do produkcji właśnie dobiegły końca. 15 lokalizacji w Wielkiej Brytanii, 89 członków obsady, około 1200 członków ekipy i cała masa nowych potworów – droga do zakończenia zdjęć była niemal tak spektakularna, jak sam serial.

Netflix opublikował specjalny materiał z planu, w którym możemy zobaczyć podekscytowanie obsady i ekipy – pod przewodnictwem showrunnerki Lauren Schmidt Hissrich – po zakończeniu zdjęć do długo oczekiwanej kolejnej części Wiedźmina.

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Reżyserami drugiego sezonu są: Stephen Surjik (The Umbrella Academy), Sarah O’Gorman (Przeklęta), Ed Bazalgette (Upadek królestwa) i Louise Hooper (Oszustka). Lauren Schmidt Hissrich jest showrunnerką i producentką wykonawczą serialu. Producentami wykonawczymi są: Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub oraz Jarosław Sawko.

 

Autor: Ł. Adamski / mat. prasowe
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film
Od Guantanamo do hiszpańskiej pustyni

W Do Zobaczenia znów pełen geograficzny i gatunkowy eklektyzm. Będziemy w Guantanamo, gdzie przez 14 lat przebywał (bez wyroku!) pewien MAURETAŃCZYK. Jodie Foster dostała w tym...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV