Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Skład Mebli Wójcik Elbląg odmłodzony przed nowym sezonem. „Mamy za sobą ciężki okres przygotowawczy, na szczęście obyło się bez kontuzji”

Fot. A. Dembińska

Już za tydzień ruszają rozgrywki I ligi piłki ręcznej mężczyzn. Obok Warmii Energa Olsztyn nasz region reprezentować będzie zespół Meble Wójcik Elbląg.

W poprzednim sezonie elbląski zespół zajął 9. miejsce. Po zakończonych rozgrywkach odeszła spora grupa doświadczonych zawodników, m.in. Damian Spychalski i Marek Boneczko, wicelider strzelców minionego sezonu. Skład Mebli został mocno odmłodzony. Spytaliśmy trenera elblążan Grzegorza Czaplę czy udało się zrealizować założenia okresu przygotowawczego.

00:00 / 00:00

– Mimo niedostatecznej liczby gier kontrolnych zespół tworzy monolit. Jesteśmy jedną drużyną i wiemy o co chcemy walczyć w tym sezonie – podkreśla doświadczony bramkarz Mebli Sebastian Ram.

00:00 / 00:00

Meble Wójcik rozpoczną rozgrywki 21 września wyjazdowym meczem z beniaminkiem I ligi Usarem Kwidzyn. Przed własną publicznością wystąpią tydzień później, kiedy to rywalizować będą z Gwardią Koszalin.

 

Autor: J. Salmonowicz

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Grzegorz Czapla, Meble Wójcik Elbląg
Meble Wójcik Elbląg szlifują formę na początek sezonu. „Stawiamy przede wszystkim na młodzież”

Meble Wójcik Elbląg przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Ostatnio w turnieju pierwszoligowców w Olsztynie zajęli przedostatnie miejsce. W tym sezonie elblążanie stawiają przede wszystkim na młodych...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV